خدمات ما

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن

هوش تجاری

مراحل کار

زمانبندی مناسب جهت نیازسنجی و امکان سنجی به صورت سفارشی برای رضایت بهتر کارفرما

1

نیازسنجی و برنامه ریزی

2

طراحی UI و UX

3

پیاده سازی

4

تحویل و آموزش

طراحی سایت

— بازتابی مطمئن و کارآمد برای کسب و کار شما

پاپرا در زمینه طراحی سایت، سئو و پشتیبانی بیش از ده ها وب سایت طراحی شده فعالیت خود را ادامه داده است. طراحی سایت با جدیدترین تکنولوژی ها، سازگار با تمامی مرورگرها و نمایشگرها با ضمانت یکساله و خدمات پس از فروش می باشد.

هر نوع کسب و کار و بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون نقص و کارآمد دارد. یکی از موارد منعكس کننده کسب و کار و خدمات شما وب سایت است که نوع و کیفیت خدمات شما را به عموم مردم نمايش می دهد. 

طراحی اپلیکیشن

—  گامی نو و پربازده برای پیشرفت و ارتقاء کسب کار شما

تمامی کسب و کارها با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و بهتری با کاربران خود برقرار کنند. همچنین با طراحی اپلیکیشن می‌توان از تمامی رقبا سبقت گرفت و در بازار  با قدرت بیشتری حضور داشت. پاپرا  از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن ‌های گوشی هوشمند بوده که بدین منظور از آخرین فناوری‌های روز جهت ارائه هرچه بهتر اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند.

هوش تجاری

— گزارش تکراری وظیفه انسان نیست

از آنجایی که حجم داده ها به سرعت در حال افزایش است، هوش تجاری بیش از هر زمان دیگری در ارائه یک تصویر فوری و جامع از اطلاعات تجاری ضروری است. به این معنی که شما هر زمانی نیاز داشته باشید، هر نوع اطلاعاتی که بخواهید دقیق و به روز در اختیار شما قرار میگیرد. این امر به تصمیم گیری آگاهانه و شناسایی زمینه های بهبود راهنمایی می کند، که منجر به کارایی و پیشرفت سازمانی و بهبود نتیجه میگردد.