خدمات ما

طراحی سایت

طراحی اپلیکیشن

هوش تجاری

مراحل کار

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

1

نیازسنجی و برنامه ریزی

2

طراحی UI و UX

3

پیاده سازی

4

تحویل و آموزش

طراحی سایت

— بازتابی مطمئن و کارآمد برای کسب و کار شما

شرکت پاپرا در زمینه طراحی گرافیکی سایت، اجرا، سئو، پشتیبانی و با بیش از ده ها وب سایت طراحی شده فعالیت خود را ادامه داده و در این زمینه با اتکا به تیم خود بسیار سرآمد می باشد. طراحی سایت با جدیدترین تکنولوژی ها، سازگار با تمامی مرورگرها و نمایشگرها با ضمانت یکساله و خدمات پس از فروش می باشد.

هر نوع کسب و کار و بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون نقص و کارآمد دارد. یکی از موارد منعكس کننده کسب و کار و خدمات شما وب سایت است که نوع و کیفیت خدمات شما را به عموم مردم نمايش می دهد. 

طراحی اپلیکیشن

—  گامی نو و پربازده برای پیشرفت و ارتقاء کسب کار شما

تمامی کسب و کارها با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و بهتری با کاربران خود برقرار کنند. همچنین با طراحی اپلیکیشن می‌توان از تمامی رقبا سبقت گرفت و در بازار  با قدرت بیشتری حضور داشت. پاپرا  از شرکت‌های پیشرو در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن ‌های گوشی هوشمند بوده که بدین منظور از آخرین فناوری‌های روز جهت ارائه هرچه بهتر اپلیکیشن‌ها استفاده می‌کند.

هوش تجاری

از آنجایی که حجم داده ها به سرعت در حال افزایش است، هوش تجاری بیش از هر زمان دیگری در ارائه یک عکس فوری جامع از اطلاعات تجاری ضروری است. به این معنی که شما هر زمانی نیاز داشته باشید، هر نوع اطلاعاتی که بخواهید به صورت به روز شده در اختیار شما قرار میگیرد . این امر به تصمیم گیری آگاهانه و شناسایی زمینه های بهبود راهنمایی می کند، که منجر به کارایی بیشتر سازمانی و افزایش نتیجه می شود.