اتوماسیون

ما و سازمان شما با یکدیگر همکاری میکنیم

پیاده سازی اتوماسیون نیازمند همکاری پیمانکار و کارفرما جهت همسویی پایدار تجاری و فناوری اطلاعات است و این امکان را به راهبر اتوماسیون، مدیران پروژه و توسعه دهندگان می دهد تا در زمان طراحی فرآیندهای خودکار، گردش کار انسانی و تجاری ، در زمان مشخص کار را به سرانجام برسانند. اتوماسیون BPMS ما یک برنامه کاربردی کاربر پسند با ویژگی های قدرتمندی است که به کاربران برای استقرار فرآیندها و تصمیم گیری با استفاده از BPMN و DMN، فرصت پیاده سازی استانداردهای جهانی برای مدل سازی در سازمان می دهد.

فرآیندهای کاری خود را از ابتدا تا انتها خودکار کنید

فرآیندها الگوریتم‌هایی هستند که نحوه عملکرد یک سازمان را تعیین می‌کنند و شامل مراحل مختلف، سیستم‌ها، اجزا و نقاط پایانی در فناوری‌های مختلف می‌شوند. Workflow Engine فرآیندهایی را که شامل APIها، ریز سرویس‌ها، کار انسانی،دریافت و پرداخت وجه، اطلاع رسانی، دستگاه‌های IoT، ربات‌های نرم افزاری و موارد دیگر می‌شوند، هماهنگ می‌کند، بنابراین کنترل و دید کاملی برای حیاتی‌ترین فرآیندهای تجاری خود دارید.

تصمیمات یک کسب و کار بخش مهمی از فرآیندهای تجاری هستند. موتور تصمیم گیری با موتور گردش کار برای اجرای بسیار کارآمد جداول تصمیم به عنوان بخشی از فرآیندهای تجاری، صرف نظر از اینکه قوانین کسب و کار شما چقدر پیچیده هستند، ادغام می شود.

به سرعت گردش کار شروع می شود

فرایندهای فعلی سازمان شما را نیازسنجی می‌کنیم و پس از بهینه کردن آن با طراحی یک رابط کاربری دلخواه از سوی شما میتوانیم سریع دست به کار شویم و یک اتوماسیون کاملاً منطبق با کار شما پیاده سازی کنیم

راه حل مشکلات در دستان شماست

هوش تجاری میتواند تجزیه تحلیل لحظه به لحظه KPI های استراتژی سازمان شما را به شما هدیه کند. با مشاهده یک نما از فرایندهای BPMN می توانید وضعیت آنها را زیر نظر داشته باشید و در کوتاه ترین زمان علت متوقف شدن جریان کاری را در سازمان خود را شناسایی کنید. در اتوماسیون ما هر لحظه می توانید مطمئن شوید که کاربران سیستم در جریان کاری خود متوقف نشده اند.

به طور مداوم فرآیندهای کسب و کار خود را بهبود ببخشید

داشتن اطلاعات از فرآیند ها به شما قدرتی را می دهد که برای بهبود مستمر فرآیندهای تجاری و تصمیم گیری های خودکار نیاز دارید. هوش تجاری گزارش‌ها و داشبوردهای قابل فهم را ارایه میکند که می‌توان آن‌ها را با تیم‌های فنی و سهامداران خود به اشتراک بگذارید، همچنین میتوانید پیش بینی اتوماسیون را با نتایج واقعی مقایسه کنید تا به نتایج در آینده اعتماد نمایید.